Pohodlné stěhování s autokoberci od Vopi

Jste společností, která se poskytuje stěhovací služby, a rádi byste nyní na podzim Vaše stěhovací dodávky vybavili novými autopotahy? Aniž byste museli navštívit některou z velkoprodejen, můžete si tento sortiment zboží pohodlně vybrat z tepla Vaší kanceláře prostřednictvím internetové prodejny Vopi.

Na webových stránkách společnosti Vopi www.vopi.cz/autopotahy/ najdete, jak autopotahy šité na míru pro značku Vašeho automobilu, tak univerzální autopotahy. Pro výrobu autopotahů šitých přímo na Váš automobil si můžete vybrat z více než padesáti materiálů a barevných variant látek. Pro jejich výběr můžete použít speciální konfigurátor autopotahů. Práce s tímto konfigurátorem je více než jednoduchá. Naše společnost se zabývá také výrobou a následně prodejem autopotahů, které jsou nejen určené pro řidiče, ale také pro spolujezdce.

V sychravém podzimním počasí a také v zimě oceníte vyhřívané autopotahy. Zákazníci si velmi často chválí také masážní autopotahy, které jim pomáhají v boji se ztuhlou krční páteří po celodenním řízení. Autopotahy pro kamiony a dodávky je možné použít také v automobilech s bočními airbagy.

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi však nenajdete pouze autopotahy, ale za velmi nízkou cenu zde můžete koupit také autokoberečky. Gumové autokoberce můžete objednat přímo ze skladů, u textilních autokoberců záleží doba dodání na zatížení výrobny. Výroba textilních autokoberců obvykle trvá maximálně pět pracovních dnů.

Protože si je naše společnost dobře vědoma, jak je pro zákazníka důležitá komfortnost, můžete si u nás objednat i autokoberce do kufru. Z jedné strany jsou tyto autokoberce vyrobeny z textilu a ze druhé strany pak z materiálu, který je podobný gumě. Tyto autokoberce jsou oboustranně použitelné a v současné době jsou k dispozici pro vozidla značky Škoda.

Napsat komentář