Pomůžeme i vám

Malý byt, velký rodinný dům, chata na horách, škola, zámek, nemocnice, muzeum… Co mají společného? Všechny tyto objekty jednou za čas čeká stěhování a to z různých důvodů. Jak si s touto situací poradit? Máte víceméně dvě hlavní možnosti. Buď si akci zajistit vlastními silami, nebo se svěřit do péče odborné stěhovací firmy.

Rozhodněte se sami

Nikoho nechceme nutit ani do jedné z variant. Vše je na rozhodnutí vás zákazníků. Pokud se do akce pustíte na vlastní pěst, tak máte naši podporu. Jen dávejte pozor na to, aby se nestalo nic vám, ani stěhovanému vybavení.

V opačném případě jsme připraveni vám pomoci. Kdo? No přeci naše stěhovací parta ze Stěhování bez dřiny. Zkušeností máme již velmi mnoho a to jak s malými, tak i velkými akcemi. Moc dobře proto víme, co které stěhování obnáší a jak se na to připravit.

Poptejte naše služby – nezávazně

Využít našich služeb je jednoduché. Když se podíváte na naše webové stránky, naleznete zde nezávazný poptávkový formulář, kde nám upřesníte o jakou akci se jedná. Po jeho obdržení se s vámi spojíme, upřesníme si detaily a připravíme cenovou nabídku dle které se můžete svobodně rozhodnout. Pokud si necháváte zpracovat ceny od více firem, ujistěte se, že vám všichni sdělují finální ceny. My žádné skryté poplatky nemáme, cena, kterou si určíme před objednáním platí. Naším cílem vás není oklamat ve svůj prospěch, ale pomoci vám ušetřit čas, peníze a starosti, které byste se stěhováním měli, když byste na to zůstali sami.

Stěhujeme v různých lokalitách naší republiky, například v Pardubicích, Hradci Králové, Kolíně, Liberci, Turnově, Mladé Boleslavi a v mnoha dalších městech a obcích.

Napsat komentář