Držíme slovo – to je naše reklama

Lidstvo si neustále vymýšlí nové věci, které mají usnadnit práci a život obecně. Ne vždy je to ale ku prospěchu. Internet, sociální sítě a podobné záležitosti nás dotlačili k tomu, že se čím dál více využívají nekalé praktiky, dezinformace a klamy. Je někdy až smutné vidět, jak málo stačí, aby se lidé nechali napálit.

Nám se tento způsob rozhodně nelíbí. Ano, i my ve Stěhování bez dřiny jsme museli jít s dobou, takže kromě vlastních webových stránek máme i firemní profil na sociální síti, ale vše používáme s dostatečnou úvahou a respektem k našim zákazníkům. Nechceme nikde uvádět nepravdivé informace, falešné recenze či vyumělkované fotografie a videa z fiktivních stěhovacích akcí.

U nás platí, že držíme slovo. Se zákazníkem nebojujeme, ale spolupracujeme. Není naším cílem to mít rychle za sebou a hlavně to mít rychle zaplacené. V našich očích je nejvýhodnější investice do reklamy kvalitně odvedená práce. Pokud zajistíme stěhovací akci od A do Z a zákazník je spokojený, víme, že nám to pomůže do budoucna, protože takový člověk nemá důvod nás nedoporučit svým známým. A právě taková reklama je nejpravdivější, protože vám své zkušenosti sdělí někdo, komu můžete věřit.

Můžeme si sepsat stovky kladných recenzí na stěhovací akce po celé republice, ale proč bychom to dělali, když my sami nechceme být tímto způsobem klamání v jiných oborech, když si třeba hledáme řemeslníka či firmu na práce, které nejsou v našem oboru.

Stěhování nás baví, rádi se bavíme s lidmi a přistupujeme k nim individuálně, profesionálně, ale hlavně lidsky, abychom jim proces stěhování ulehčili a třeba i zvedli náladu, pokud z toho mají nějaké obavy.

Napsat komentář