Potřebujete přestěhovat o víkendu?

Kdy se lidé nejčastěji stěhují? To je různé, jistě bychom našli nějaké celorepublikové statistiky, ale to není to, proč jsme se dnes rozhodli napsat tento článek. Všichni víme, že čas jsou peníze a naplánovat stěhování tak, aby vás to neomezovalo, nemuseli si brát dovolenou v práci… to už může být poměrně těžký úkol. V tomto případě (za předpokladu, že se nestěhujete sami) je třeba oslovit stěhovací firmy, které stěhují i o víkendu.

Náš zákazník, náš pán

Jednou z těchto firem je i Stěhování bez dřiny. Možná si řeknete, že stránky nejsou graficky dokonalé a moderní, ale pamatujte na to, že není všechno zlato, co se třpytí. Tato stěhovací firma nechce jít moderním směrem, kde je důležité hlavně dobře vypadat a působit. Jejím cílem je být lidská a dělat svoji práci natolik dobře, aby se všichni pracovníci mohli každý den podívat sami sobě do očí a být se sebou spokojeni. Nejlepší reklama je spokojený zákazník, ne vyumělkované fotografie a videa. Na stránkách firmy jsou veškerá fota a videa autentická, takže takový pracovní tým můžete očekávat i u vás, nejedná se o žádné herce, ani záběry z akcí, které firma nerealizovala.

Ale zpět k témutu článku. Zkrátka, nebojte se firmu oslovit a pokud se domluvíte na podmínkách a termínu, můžete si být jisti, že pro vás udělají to nejlepší, co dokážou. Samozřejmě doporučujeme firmu kontaktovat co nejdříve, abyste měli jistotu, že ve vámi požadovaný termín budou mít volno. Je pouze na vás, jestli budete chtít stěhování zajistit o víkendu, nebo v pracovní dny, případně ve večerních hodinách. Vše je o domluvě a nic není nemožné.

Hezký konec pracovního týdne přejí stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář