Stěhování na poslední chvíli není ideální

Víme, o čem mluvíme. Stále se setkáváme s tím, kdy nás kontaktují zákazníci tak říkajíc za minutu dvanáct. Buď vše řeší na poslední chvíli a nepočítají s tím, že stěhovací firma má své zakázky rozplánované na delší dobu dopředu, nebo se naopak nechali napálit některými neprofesionálními firmami, které jim to nakonec odřekli, nebo je zatlačili do již nepříznivých podmínek, zejména cenových.

Pozor na chyby

Tak to, bohužel, chodí. I proto všude a všem říkáme, že stěhování je třeba plánovat s dostatečným předstihem. Je zcela jedno, zda si vše zajišťujete sami, nebo si o pomoc řeknete odborné stěhovací firmě. V obou případech to chce čast, abyste na nic nezapomněli. Jakmile se dostanete do situace, že jen spěcháte, je zde velká pravděpodobnost vzniku chyby.

Vypracování cenové nabídky

Osloví-li nás zákazník, tak ihned zjišťujeme vše potřebné k tomu, abychom mu mohli sdělit cenovou nabídku a také co k tomu bude potřeba zajistit. Pokud se vším souhlasí i my začleneme s plánováním konkrétní stěhovací akce, zajištění vhodné pracovní skupiny včetně vozidla a odpovídajícího stěhovacího vybavení atp.

Referenční stěhovací akce

Nic nenecháváme náhodě, na vše jsme připraveni. Vycházíme z dlouholetých zkušeností v oboru, kdy už jsme realizovali menší i větší stěhovací akce téměř po celé České republice, ať už to bylo stěhování menší bytové jednotky, nebo třeba státního zámku. Nesnažíme se zákazníky oklamat, akce, které máme uvedeny na svých webových stránkách Stěhování bez dřiny jsme realizovali a fotografie i videa jsou pouze naše s našimi pracovníky.

Napsat komentář