Pracovní skupina musí být tým

Pokud nás poptáte na vaši stěhovací zakázku, následuji určitý již zaběhlý koloběh věcí. Předně od vás musíme zjistit co nejvíce informací (nebojte, rozhodně méně, než třeba finanční úřad…), abychom měli jasnou představu co, kde a kam se bude stěhovat.

Tyto informace nám pomohou k tomu, abychom pro danou akci nastavili vhodný pracovní tým, který vaše stěhování zajistí včetně vozidla potřebné velikosti (objemu). S tím pak souvisí i cenová nabídka. Stále se pohybujeme v době, kdy je vše z vaší strany nezávazné. Firma Stěhování bez dřiny si stojí za tím, že cenová nabídka, kterou připraví, neobsahuje žádné skryté podmínky, jedná s vámi od počátku na rovinu, což je důležité pro vytvoření důvěry a pohodové atmosféry. Stěhování přeci nemá být stresující, do nového bydliště se musíte (měli byste se) těšit a pokazit vám to nemůže „drobnost“ ve formě přestěhování vybavení z bodu A do bodu B.

Dobrá nálada = dobře odvedená práce

Náš pracovní tým je tvořen lidmi, kteří mají svoji práci rádi. Ať už je situace jakákoli, chceme vám nabídnout to nejlepší. Proto se snažíme o individuální a hlavně lidský přístup ke každému zákazníkovi. Na našich stránkách je velké množství fotografií, ale i videí, které nás zachycují při stěhovacích akcích. I tam je vidět a doufáme, že i poznat, že nás naše práce baví a zejména, máte možnost udělat si představu, jaký tým k vám dorazí. My se za nic neskrýváme.

Přejeme vám pohodové babí léto a těšíme se na případnou spolupráci u vaší stěhovací akce. Tým Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář