Děkujeme stěhovákům

Poděkovat. Něco, co bychom měli učit děti od mala, aby nezapomínali na to, že nic není samozřejmé a slušnost není něco špatného, ale naopak. Nemělo by to být stylem: „Podej mi to!“, „Kup to!“ atp. Základem je slušně požádat a následně poděkovat. Když se přesuneme do světa dospělých dnešní doby, je až zarážející, jak tato věc ustoupila. A proto i my jsme rádi za jakákoli slova díků a chvály po ukončené stěhovací akci.

Práce, v tomto případě stěhování bytu, domu, skladu atp., není jen o vyfakturování. My se snažíme dělat naše řemeslo tak, abychom ke každému zákazníkovi přistupovali individuálně a hlavně lidsky, zvláště v případech, kdy důvod stěhování není zrovna nejpříjemnější a dotyčná osoba potřebuje i podpořit a ne se nechat stresovat nevhodným chováním pracovníků. Když některou z akcí dokončíme a zákazník k nám nenuceně přijde a poděkuje, je to pro nás hnacím motorem do další práce, protože víme, že jsme naši práci odvedli na maximum ke spokojenosti objednatele. Nadpis článku zní tak trochu jako rozkaz, ale tak to myšlené rozhodně není. Vynucená slova díky nejsou tím pravým, jen ta přirozená mají svoji nedocenitelnou váhu. My to za naši dlouholetou stěhovací praxi dokážeme rozpoznat a ceníme si upřímnosti.

Zkusme změnit naše chování…

Moderní svět nabízí mnoho užitečného, ale zároveň nebezpečného. Zamysleme se nad tím, jakým životním stylem žijeme a kam směřujeme. Někdy je třeba včas otevřít oči, ale aby již nebylo pozdě. Velmi vydařený a moc smutný je následující klip, který poukazuje na to, jaká společnost nyní jsme…

Napsat komentář