Proč platit za obalové materiály

Nabídka stěhovacích firem se často liší jen v drobnostech, které nejsou na první pohled vidět a přitom mají nemalý vliv na celkovou cenu vaší stěhovací akce. Příkladem jsou například obalové materiály či stěhovací vybavení. Právě zde stěhovací firmy často „mlží“ a tváří se, že je vše v ceně. Až po stěhování zjistíte, že vám naúčtují přepravky, pytle, fólie…

Pokud si tedy necháváte připravovat cenovou nabídku od nějaké stěhovací firmy, pak se nebojte ptát i na tuto záležitost. Ideální samozřejmě je, pokud docílíte toho, že vám skutečnost, zda v ceně jsou či nejsou obalové materiály potvrdí písemně do vaší objednávky. Díky tomu budete mít větší jistotu, že uvedená a dopředu smluvená cena bude opravdu konečná. Možná si říkáte, že je to drobnost, že se akce o tolik navýšit nemůže, ale zkuste si sami pečlivě prohledat stránky některých firem, jistě tam někde malým písmem bude uveden ceník těchto materiálů a stěhovacího vybavení a zjistíte, že to zase tak zanedbatelné není.

Firma Stěhování bez dřiny vystupuje vůči svým zákazníkům zcela otevřeně. Vždy budete vědět, kolik vás bude daná akce stát a to dopředu. Stejně tak tomu je i u stěhovacího vybavení a obalových materiálů. Pro akce menšího rozsahu jsou tyto pomůcky nabízeny v ceně. Pokud se jedná o akci, kde je dopředu zřejmé, že bude nutné použít více balících potřeb, pak je o tom zákazník dopředu informován, aby se sám rozhodl, zda to využije nebo si například tyto záležitosti zajistí sám. Nikdy se nestane, že byste se zpětně dozvěděli, že budete platit za něco více, než bylo dopředu smluveno (rozdíl může být daný jedině tím, že se v průběhu akce změní vaše požadavky oproti zadání, ale i to je dopředu konzultováno, zda to bude mít vliv na finální cenu zakázky).

Spokojený zákazník

Nebojte se dotazovat, chtějte vědět co nejvíce. Vy jste zadavatelem a vy máte právo vědět za co zaplatíte. Nikdo vám nesmí nic tajit. Jedině tak může být akce oboustranně transparentní, což je zárukou toho, že budou všichni zúčastnění spokojeni a budou spolu moci spolupracovat i někdy v budoucnu.

Spokojený zákazník – to je hlavní cíl firmy Stěhování bez dřiny. Děkujeme za vaši důvěru.

Napsat komentář