Situace se rozvolňuje – chystáte se stěhovat?

Situace v Čechách se postupně zlepšuje, až na lokální ohniska koronavirové infekce. Souběžně s tím se postupně vracíme k normálnímu stavu před epidemií, a tak bychom letošní léto mohli trávit relativně řečeno v klasických podmínkách.

Asi nebude nejvhodnější trávit dovolenou mimo naše území, ačkoli jsou různé oblasti povolené i epidemiology, ale i v Čechách je přeci krásně.

Lidský přístup stěhovací party

Někteří z nás by se na dovolenou nevydali i tak, protože mají třeba rozestavěný domek, předělávají byt atp., zkrátka vše tlačí a směřují k tomu, aby se na léto mohli nastěhovat do nového. S tím samozřejmě souvisí i stěhování. Firma Stěhování bez dřiny vám nabízí své služby v tomto oboru, které jsou ověřené roky a rozsáhlou zákaznickou rodinou. Ano rodinou, protože pracovníci přistupují ke každé akci individuálně a hlavně lidsky, s cílem vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc.

Oplátkou jsou slova chvály, která často nekončí jen na hranici pozemku, ale dostane se i mezi známé, což je ta nejlepší forma reklamy.

Pro nás není důležité, jestli se stěhujete z Pardubic, Prahy, Kolína, Liberce, Trutnova… stačí, když nám popíšete vaši zakázku, abychom věděli místo nakládky i vykládky, co se bude stěhovat, jaký termín byste potřebovali a dle toho připravíme cenovou nabídku, po jejímž schválení se naplánuje vše potřebné k dané stěhovací akci.

Nestěhujeme pouze rodinné domy, nebo byty. Naše služby využívají i firmy, nebo státní instituce, máme zkušenosti i se stěhováním škol, například gymnázia v Hradci Králové a další.

Využijte naše služby, jsme tu pro vás. Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář