Přestěhovat piano? Svépomocí zbytečná dřina

Piano, klavír či pianino … to jsou úžasné hudební nástroje, které mají dlouholetou tradici. I v moderní době, která nabízí různé technologie, si drží své místo, ačkoliv zde jsou v nabídce i elektronické verze klávesových hudebních nástrojů. Ať už máte doma, na chalupě, ve škole nebo kdekoli jinde podobný kousek, může se občas stát, že jej potřebujete přestěhovat do jiné lokality…

Vy umíte hrát, my stěhovat

To už je pak trošku větší oříšek. Ale zde platí, že každý dělá to, co umí nejlépe. Vy umíte tento nástroj skvěle ovládat. Stěhovací firma má zase potřebné vybavení a zkušenosti na to, aby nástroj nejen přestěhovala, kam potřebujete, ale zajistila ho pro manipulaci a převoz.

K tomu je zapotřebí odpovídajícího obalového materiálu a stěhovací pomůcky, které zajistí bezpečný přesun nástroje.

Šetřete svá záda

Ano, můžete se do toho pustit i sami, ale jedná se o velký a těžký předmět, který je zároveň velmi cenný a jakékoli poškození by vás přišlo draho. Nehledě na to, že si můžete přivodit i zdravotní komplikace, pokud byste s těžkým předmětem zacházeli nevhodným způsobem.

Máme pro vás řešení. Tým ze Stěhování bez dřiny zpracuje vaši poptávku, sdělí vám cenové podmínky, domluvíte se na termínu a nástroj vám přestěhuje tam kam potřebujete, aniž byste se u toho nadřeli a měli stres, zda se vás sejde dostatek.

Je to snadné, stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář, nebo nám zavolat či napsat email.

Více na www.stehovanibezdriny.cz

Napsat komentář