Skříně a zase skříně

Občas se setkáme s dotazem, jaký nábytek se nejčastěji stěhuje. Odpověď je poměrně snadná a pro většinu se nebude jednat o žádné překvapení. Co myslíte, že se stěhuje nejčastěji. Otázku položíme jinak. Jaký nábytek je v domácnostech či firmách nejvíce zastoupený, myslíme tedy typ nábytku. Ano jsou to skříně a to v různých podobách (šatní skříně, komody, koupelnové skříňky…).

Co se týče skříní, tak stěhování samotné je poměrně snadnou záležitostí, komplikace nastávají v případech, kdy je nutná demontáž, aby se při nakládce případně vykládce prošlo všemi dveřmi a otvory v objektu. Důležitý je samozřejmě i rozměr skříně, což má vliv na to, jaká pracovní skupina je pro danou stěhovací akci potřeba. S rozměry tak trochu souvisí i váha, která je ale více dána použitým materiálem.

Obalové materiály

Pokud se jedná o stěhování starožitností, tedy starých skříní, tak je třeba tomu uzpůsobit i použití obalových materiálů, které stěhovaný nábytek chrání proti poškození během manipulace a převozu na místo určení. Obalový materiál se liší i v případě, kdy se jedná například o prosklenou skříň atp.

Služby kdekoliv a kdykoliv

U větších stěhovacích akcí doporučujeme oslovit profesionální stěhovací firmu. Jistě sami víte, že stačí, když manipulujete s nábytkem doma, např. když si manželka vymyslí nové rozmístění v obývacím pokoji… A to je jen po místnosti pár kusů nábytku 🙂 Teď si představte, že vše musíte přenést do stěhovacího vozidla, odvést na místo vykládky a tam znovu to samé… V horším případě se ještě jedná o stěhování do patra… Pak jistě budete souhlasit s námi, že je lepší to nechat odborníkům, kteří mají potřebné stěhovací vybavení a zkušenosti. Navíc je výhoda, že firmu na stěhování naleznete kdekoliv – Praha, Liberec, Pardubice, Plzeň, Ostrava… a většina je pro vás připravena prakticky kdykoliv, svátky a víkendy nevyjímaje.

Napsat komentář