Stěhování ve škole

Mnoho lidí vidí pod stěhováním pouze přenos základního vybavení bytu či rodinného domu. Stěhovací akce ale mohou být mnohem zajímavější a pestřejší. Příkladem je například stěhování škol, hradů, zámků či starožitností. To jsou akce, které jsou zajímavé zejména tím, v jakých prostorách probíhají a co vše se stěhuje. Stěhováci tak mají možnost shlédnout spoustu zajímavých věcí. I to je důvod, proč nás stěhování baví. Nová místa, noví lidé.

Buďme trochu konkrétní. Firma Stěhování bez dřiny například zajišťovala stěhování Gymnázia J.K. Tyla v Hradci Králové. Tato akce byla náročná na přípravu a koordinaci. Jednalo se o opravdu velkou stěhovací akci. O to více nás těší, že vše proběhlo v naprostém pořádku a bez komplikací, což ocenilo vedení školy.

Plánování a dobrá nálada

Akci bylo třeba zajistit v požadovaném termínu bez jakýchkoliv zdržení. Pracovníci firmy Stěhování bez dřiny si s tímto nelehkým úkolem poradili. Základem dobře odvedené práce je dobré plánování, aktivní, profesionální a zároveň lidský přístup a v neposlední řadě i radost z práce. Ačkoliv to může znít jakkoliv úsměvně, je to tak. Pokud vás práce baví, pak ji odvádíte v odpovídající kvalitě. Možná máte vlastní zkušenosti s tím, kdy vás to v práci nebaví. Jaké jsou pak vaše výsledky a přístup k práci? Vidíte a nás práce baví a proto jsme rádi, že to ocení i naši zákazníci.

Bez součinnosti se zástupci hradeckého gymnázia by to samozřejmě nešlo, takže je zde na místě poděkovat i jim. Zkrátka obě strany se zajistily o to, aby bylo dosaženo tíženého cíle. A to bylo to hlavní, proč se vše zadařilo. Komunikace, spolupráce, ochota – hlavní pilíře dobře odvedené práce. Stěhování je specifické a vždy vyžaduje individuální přístup. U stěhování objektů jako jsou školy, nemocnice, muzea atp. to platí vícenež dvojnásob.

Napsat komentář