Stěhovací tipy a triky

Abychom to upřesnili hned na začátku. Dnes to nebude odborný článek, kde bychom sami radili správné postupy na konkrétní stěhovací akce. Nicméně, pokud by vás něco napadlo, co byste chtěli objasnit, nebo s čím byste chtěli poradit, nebojte se na nás obrátit a my třeba dle toho připravíme článek i na tento stěhovací portál.

Moderní doba je (bohužel/bohudík) o tom být online. Nejsme toho zrovna zastánci, ale jsou věci, které se musí přijmout, jaké jsou. K tomu patří i to, že jsme stále na příjmu na mobilu, tabletu, notebooku či počítači (teď nemyslíme konkrétně naši firmu, že bychom byli online 24 hodin denně :)).

Tyto moderní vymoženosti lze využít i užitečnou formou. Jednou z nich je, že si můžete v případě potřeby dohledat vše potřebné, třeba i nějaké tipy na stěhování, balení nábytku, manipulaci při přenosu vybavení atd.

Některé rady jsou zdařilé, jiné úsměvné, najdou se i takové, které bychom nedoporučovali s ohledem na bezpečnost vaší i stěhovaného vybavení.

Banán jako stěhovací pomůcka

Z poslední doby nás zaujalo jedno video, které nás pobavilo. Oč se jednalo? Slečna v upoutávce měla problém s přestěhováním lednice v domácnosti. Současně s tím jedla banán a už začínala být zoufalá, co s tím. Až jí napadlo, po dojedení banánu, že by mohla použít slupku 🙂 Takže vzala slupky od banánu, ty strčila pod čtyři rohy lednice a tu pak po dlažbě posunula na místo určení. No zajímavý způsob stěhování, ale nejsme si jistí, že to bude opravdu fungovat a že je to nejvhodnější způsob. Už jen z důvodu, že ta slupka pak bude všude a nevíme, jak je chce pak odendat z míst u zdi, kam lednici posunula…. No berme to spíše jako vtipný stěhovací spot 🙂

Příjemný start do nového letního měsíce přejí stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář