Hradec – Pardubice i pro firmy

Stěhovací firma nezajišťuje pouze stěhování domácností. Většina z nich (firma Stěhování bez dřiny není výjimkou) nabízí své služby i pro firemní zákazníky. Ne každá firma má čas a možnosti si zajistit přestěhování skladů, kanceláří, vybavení či materiálu. A právě v takových chvílích vám rádi pomůžeme. V nadpisu článku jsou uvedena města Hradec Králové a Pardubice. To je však pouze ilustrační, protože naše služby nabízíme v mnoha jiných oblastech.

Vyplňte poptávkový formulář

Co pro to je třeba udělat? Je to velice jednoduché. Na stránce www.stehovanibezdriny.cz si nalezněte sekci s formulářem pro vytvoření nezávazné poptávky na vaší stěhovací akci.

Stěhujeme i zámky, hrady, školy, úřady…

Jakmile ji obdržíme, bude zpracována a zpětně vás zkontaktujeme, abychom zjistili další podrobnosti k vaší akci, což nám pomůže připravit pro vás cenovou nabídku. Možná vám bude připadat, že se dotazujeme až na zbytečnosti, ale v tomto nám věřte, máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Chcete nejen eliminovat možná rizika, ale hlavně mít podklady k tomu, abychom vám sdělili cenu, za kterou si stojíme. Naše firma neúčtuje žádné skryté poplatky a na čem se domluvíme to platí.

Vyjdeme vám vstříc

Víme, co je to podnikat. Proto chápeme, že je u stěhování firem třeba řešit i konkrétní termín a čas stěhování s cílem co nejméně narušit chod vaší společnosti. Jsme na to připraveni a uděláme maximum, abychom vám mohli vyhovět. Pokud zůstaneme u nadpisu článku, tak klidně zajistíme přestěhování vybavení skladů či kanceláří z Hradce do Pardubic i v nočních hodinách či o víkendech.

Napsat komentář