Stěhování bílé techniky

Zní to složitě, ale řeč je samozřejmě o přestěhování velkých (ale i menších) domácích spotřebičů. Jinými slovy bílé techniky, pod kterou spadají lednice, mrazničky, pračky, myčky na nádobí, sušičky atp. I toto vybavení domácností či firem se stává nedílnou součástí stěhovací akce.

Správná manipulace s těžkými břemeny

Pro stěhování spotřebičů jsme vybaveni vším potřebným. Jednak, aby nedošlo k poškození při přenosu a převozu. Ale zároveň i stěhovacím vybavením, které pomůže lepší manipulaci s těžkými břemeny. To je důležité ze dvou důvodů. I zde to má vliv na eliminaci poškození spotřebiče. Nicméně podstatné to je i pro zdraví naší stěhovací party. Nesprávně přenášené těžké předměty totiž negativně působí zejména na záda, ale může to mít vliv třeba i na ramenní či kolenní klouby, které se nesprávným postupem přetěžují.

Více než 30tiletá praxe v oboru stěhování

My jsme profesionálové z party Stěhování bez dřiny. Může to znít namyšleně, ale my víme, co děláme. Není to jen prázdná fráze. Za námi totiž stojí více než třicetiletá práce v oboru, během které jsme si sami ozkoušeli, které postupy jsou nejvhodnější a jaké vybavení pro danou akci nachystat.

Stačí nás kontaktovat – poradíme

Rádi pořešíme i vaše stěhování – domácností, firem či státních institucí. Nemusí jít samozřejmě jen o přestěhování spotřebičů, zajišťujeme přestěhování čehokoli. Takže se nás nebojte oslovit a společně jistě najdeme řešení.

Prima léto přeje parta Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář