Stěhování i v horských oblastech

Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby i v horských oblastech. Díky vhodnému vybavení je možné akce provádět nejen v létě, ale i v zimních náročných podmínkách. Přesvědčit se o tom mohli např. v Orlických horách, konkrétně v Deštném, kde firma zajišťovala stěhovací práce pro dva místní penziony.

V horských oblastech je stěhování o něco náročnější, ale pokud si vše dobře naplánujete, provedete dopředu řádnou obhlídku a zajistíte si odpovídající stěhovací vybavení, pak je to akce jako každá jiná. A v případě firmy Stěhování bez dřiny se jedná o stěhování bez stresu a zbytečných obav, že by se mohlo něco poškodit. Individuální přístup a maximální profesionalita pracovníků – to jsou hlavní důvody, proč získává firma kladné reference od svých zákazníků.

Kladné reference

Stěhování s výše uvedenou firmou má za sebou i penzion Tendr v Deštném v Orlických horách. Jak říká majitel penzionu, dopředu si nikdy nemyslel, že by podobná stěhovací akce mohla být tak „jednoduchá“ jako tomu bylo v podání firmy Stěhování bez dřiny. Ocenil kvalitní komunikaci již při zadávání zakázky a následně i skvělý přístup zaměstnanců firmy během stěhovací akce, kdy zadavateli vycházeli ve všem vstříc.

I díky této zkušenosti firma realizovala stěhování i v dalším místním penzionu a hospůdce Na Staré cestě, kde rovněž proběhlo vše bez probémů, zkrátka bez dřiny.

Nemusí se jednat o stěhování na horách, firma Stěhování bez dřiny zajistí stěhovací akce různých velikostí a typů (rodiny, firmy, sklady, zámky, muzea, nemocnice, školy…).

Napsat komentář