Den stěhováka

Pojďme se podívat, jak by mohl vypadat den jednoho stěhováka. Samozřejmě s trochou nadsázky a ironie. Legrace je přeci vždy vítána a co je lepší, než začít den s úsměvem na tváři? Ale zpět k tématu našeho dnešního článku, nebo spíše povídání. Takže jak by to asi mohlo vypadat?

Předpokládejme, že dotyčného pracovníka čeká např. stěhování v Pardubicích, ale ve finále je to úplně jedno 🙂 Takže budík na šestou, možná raději o něco dříve, kdo by vstával hned při prvním zazvonění. Je šest a tím i nejvyšší čas se vyklubat z postele. Snídaně? Vyřešíme cestou nejspíše na benzince – káva, nějaká ta sladkost. A pak už hurá do Pardubic na místo nakládky.

Vyrážíme směr Pardubice. Ještě předtím ale rychlá kontrola, zda máme dostačující vybavení na danou stěhovací akci. Super, včera jsme si to připravili dobře, takže žádné zdržování po ránu a můžeme si vychutnat kávičku. Slunce svítí, můžeme se kochat krajinou a probrat vše podstatné – fotbal, ženy, politika 😉

Jsme na místě. Takže od čeho začít, že by ložnice? 🙂 Stěhování je radost. Nakládáme poslední kousek nábytku, vše se vešlo, takže další úkol za námi. Nyní už jen převoz na místo určení, rychlá vykládka a hurá domů. Tentokrát je to dobré, vykládka je ve stejném městě, takže Pardubice nás hostí po celý den, škoda, že se nehraje hokej, mohli jsme si to tam trochu prodloužit, když nemáme žádné zpoždění.

Přejeli jsme na místo vykládky, kde nás čeká třetí patro, jak jinak než bez výtahu, no nevadí, trocha rozcvičky po obědě neuškodí. Člověk by neřekl, že s každým dalším nábytkem jsou ty schody větší a je jich snad i víc… Tak a poslední kus je na místě. Paní je spokojená a dokonce dostaneme i malé občerstvení na závěr. To se pak hned lépe regeneruje.

Teď už ale rychle do auta a Pardubice sbohem, jedeme domů. Tedy domů, zpět do firmy a na závěr dne alespoň to jedno na žízeň, kdo by odolal 😉 Večer je už v plném proudu, takže žádné zdržování a hurá (teď už doopravdy) domů.

PS: Vzali jsme to trochu hopem a nic z toho, co je napsáno výše, nepochází z reálné stěhovací akce. Je to jen několik vět, které nás napadly po ránu, než jsme vyrazili na další stěhování…

Napsat komentář