Stěhování je náročné na fyzičku

Stěhování je jedním z oborů, kde se fyzická síla opravdu hodí. Je jenon na nás, jak my lidé z této oblasti se budeme věnovat své fyzické kondici a připravenosti. Je více než jasné, že bez dobré fyzičky se žádný stěhovák neobejde. Tak to je zkrátka dané a každý, kdo se chce této činnosti věnovat s tím musí dopředu počítat.

Až na fyzické dno

Při některých typech akcí si lidé, co dělají tuto práci, opravdu sáhnou na své fyzické dno. Uvedeme konkrétní případ, kde to bude zřejmé. Například stěhování piana, křídla (myslíme samozřejmě hudební nástroj) nebo trezoru o váze cca 470 až 750 kg opravdu není nikterak lehkou záležitostí, kterou by zvládl každý bez dobré fyzické kondice. Jak se na podobné akce připravit, to asi nebude nic překvapivého.

Příprava v posilovně

Ano, řešením je posilovna, kde se každý kvalitní stěhovák musí dostatečně a průběžně připravovat na svou každodenní činnost. Běžné bytové vybavení se dá zvládnout, ale v případě stěhování strojů, trezorů a jiných těžkých předmětů, je to již něco zcela jiného.

Dřina vás musí bavit

Základní věcí je to, že vás to jako stěhováka musí bavit. Zkrátka nebát se dřiny, naopak brát to jako jakousi výzvu. Jak to říkáme my stěhováci – z fyzické práce se člověk vyspí. Ačkoliv nabízíme stěhování bez dřiny, tak někdo tu „horší“ část zajistit musí, takže pro vás zákazníky to bude bez dřiny, ale my stěhováci se zkrátka zapotit musíme. Tak to je, ale nám to vůbec nevadí, naše práce nás baví a s dřinou počítáme.

Napsat komentář