Stěhování bez dřiny – kdo jsme?

Co nebo kdo je „Stěhování bez dřiny“? Jedná se o rodinnou firmu, která vznikla ihned po revoluci. Abychom to upřesnili, tak myslíme sametovou revoluci. Jedná se o stěhovací firmu s letitou tradicí a velkým množstvím spokojených lidí v oboru stěhování. Možná vám to přijde úsměvné, ale je to opravdu tak a my si na tomto zakládáme.

Zpětná reakce od zákazníků potěší

Není nic příjemnějšího, než když po ukončené akci zákazník zvedne telefon, anebo napíše „mejla“, že to bylo opravdu takové, jak ti kluci stěhovácký slíbili. Toto je ve skutečnosti ten pravý důvod k naší vnitřní spokojenosti z práce, co je nám i zábavou. Pro nás je vždy na prvním místě zákazník, který musí být s naší prací spokojený. Proto vždy odvedeme maximum a vyjdeme vám vstříc, jak jen to je možné, aby vaše stěhovací akce proběhla bez stresu a pro vás jak jinak než BEZ DŘINY.

Dělejte práci, která vás baví

Je velmi důležité, aby lidé, ať už v oblasti stěhování nebo vyklízení nebo jakýchkoliv jiných oborů (služeb) dělali práci, co je naplňuje a činí jim potěšení.

Do práce je třeba jít s úsměvem a dobrou náladou. Dle toho jsou pak znát i výsledky a vy jako zákazník to moc dobře poznáte.

Vaši kluci stěhovácký 🙂

Napsat komentář