Stěhování „Manchester“

Ačkoliv název může být trochu zavádějící, rozhodně to není náš záměr. Ve skutečnosti se bude dnešní článek týkat stěhování v Náchodě. Proč tedy Manchester? Je to dáno z minulosti, kdy byl Náchod významným textilním centrem. Právě v této době byl často označován jako „Manchester východu“. Ono se vůbec jedná o zajímavé místo s dlouholetou tradicí. Vždyť první zmínka o Náchodě se traduje již do roku 1254!

Zároveň se jedná o město, kde je i hraniční přechod do Polska. A právě z tohoto vzešel i název města, protože se zde chodilo nejprve do Slezska, Německa a od roku 1945 do Polska. Hraniční přechod je na hlavní trase Praha – Varšava. Ale proč zde mluvíme o Náchodě? Důvod je jednoduchý. Naše firma se zabývá stěhovacími službami a to v různých částech republiky. Během naší dlouholeté činnosti jsme realizovali i několik zakázek právě v lokalitě Náchod a okolí. Pokud tedy hledáte firmu, která by pro vás zajistila kompletní stěhovací službu, pak se můžete obrátit na nás stěhováky ze Stěhování bez dřiny.

Bez skrytých poplatků

Nabízíme profesionální služby a individuální přístup ke každé akci, aby byl zákazník maximálně spokojen. Nemusíte se bát ani ohledně ceny. Vše naceníme dopředu a naše ceny jsou konečné, neúčtujeme žádné skryté poplatky, které se občas objeví na konci stěhovací akce. Ale to se týká jiných firem, my toto nepraktikujeme.

Naše služby mohou využít jak domácnosti, tak i firmy, které potřebují přestěhovat své kanceláře či sklady. Poptat nás mohou ale i státní instituce, školy, nemocnice či muzea. Máme zkušenosti i s opravdu velkými stěhovacími akcemi. Disponujeme kvalitním stěhovacím vybavením.

Zkrátka s námi je stěhování opravdu bez dřiny!

Napsat komentář