Stěhování na zámku Zákupy

Stěhovat starožitnosti v historických objektech je lákadlo pro každou stěhovací firmu. Na vlastní oči si prohlédnout často i veřejnosti nepřístupné prostory, to je záležitost, kterou si budete pamatovat po celý život. Ano, i toto je práce stěhováky a i proto ji máme tolik rádi, protože během naší dlouholeté činnosti se setkáváme s mnoha zajímavými stěhovacími akcemi. Jednou z posledních bylo např. stěhování na státním zámku Zákupy.

Protože tyto záležitosti přecijen nejsou na pořadu každého dne, tak jsme si vše pečlivě zdokumentovali. Fotografie z této stěhovací akce naleznete na našich webových stránkách. Zároveň jsme připravili i video, které zachycuje alespoň částečně to, co se na zámku Zákupy stěhovalo. Pokud by někdo nevěděl, pak se jednalo o stěhování v Severních Čechách, jelikož Zákupy se nachází v okrese Česká Lípa. Jednalo se o kousky nádherné, ale trochu těžší knihovny… ale i s tím jsme si samozřejmě poradili, od toho jsme stěhováci a kluci šikovní. Celé video je k dispozici na konci článku, případně jej máte možnost přehrát i na YouTube.

Občas to sice vypadalo, že se nevejdeme, ale vše jsme měli pod kontrolou z několika stran, takže vše dopadlo v pořádku a „bez dřiny“. Na videu to vypadá možná jako by nic, ale knihovna to byla opravdu poctivá.

Abyste měli větší přehled o tom, kde jsme stěhovali, tak doporučujeme shlédnout prezentaci samotného zámku Zákupy viz. odkaz www.zamek-zakupy.cz.

Jak jsme stěhovali v Zákupech

A nyní již slibované video, doufáme, že se vám bude líbit.

Tak zase někdy příště, vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny

Napsat komentář