Stěhování nástrojů nejen po Praze

Hudební nástroj je něco, co je třeba obdivovat. Jedná se o produkt, který je využíván napříč generacemi. Produkt, který dokáže rozdávat radost, pomáhat od stresu a zjednodušeně řečeno si každý může najít ten svůj. Nástroje jsou jak malé, tak i větší jako například piana či koncertní křídla. A právě u těchto nástrojů se pozastavíme dnes v souvislosti se stěhováním.

Přestěhovat piano, to už chce mít zkušenosti v oboru. Jedná se o cenný předmět a nevhodná manipulace by mohla mít nevratné následky.

Nechte to na odbornících

Myslete na to a zkuste spíše poptat odborníky, kteří vědí, co kde uchopit, jaké pomůcky využít, čím piano či jiný objemnější nástroj obalit kvůli ochraně atp. Samozřejmě, že při dostatku pomocníků si můžete podobnou akci zajistit sami, ale právě s rizikem, že se stane něco stěhovanému objektu, nebo třeba vám po zdravotní stránce. Nepřejeme nikomu nic zlého, ale z mnoha příběhů už víme, jak pak nevhodná manipulace způsobila dost nepříjemné bolesti zad.

Stěhování hudebních nástrojů je specifické a ne každý ví, jak na to. Parta ze Stěhování bez dřiny však patří do té skupiny, která si s tím bez problémů poradí. Za dobu naší činnosti jsme podobných akcí realizovali nespočet. Máme vhodný pracovní tým, potřebné vybavení a „fištróna“ 🙂

Služby stěhovací party můžete objednávat pro různé lokality, třeba i v hlavním městě. Vždy záleží na konkrétní zakázce, kterou si společně upřesníme, nacením a po případném schválení domluvíme postup spolu s termínem akce Z.

S námi máte jednu velkou a podstatnou jistotu. To, na čem se domluvíme, platí. Neúčtujeme žádné skryté poplatky.

Těžké práce se nebojíme. Stěhování bez dřiny je tým, který má svoji práci rád a ke každé zakázce přistupuje individuálně a hlavně lidsky.

Napsat komentář