Trénink na skokana…

O tohle video se zkrátka musíme podělit. Tomuhle stěhovákovi chybí snad už jen lyže a může vyrazit na můstky. Pevně věříme, že podruhé se mu už podobná situace nikdy nestane. Dopad byl určitě drtivý a v jeho kůži bychom rozhodně být nechtěli. I proto si na podobné věci při vykládce dáváme moc velký pozor.

Výkon na medaily?

Vypadá to nevinně. Záběr na nákladní vozidlo a vysunuté hydraulické čelo. Postupem času se objevuje nejspíše zabalená lednice, kterou stěhovák vyváží na kraj, aby mohl s čelem sjet dolů a pokračovat ve vykládce. Jenže… Tento stěhovací pracovník nedbal na bezpečnost práce a jel s nákladem až moc ke kraji, takže se mu převáhnul a vymrštil jej, jak kdyby se rozjel na mamutím můstku. No medaily za tento výkon asi nedostane. Rozhodně ne od svého zaměstnavatele, možná tak od uživatelů portálu YouTube, kteří se tímto videem náramně baví.

Stěhování zkrátka není pro každého. Jako v jiné oblasti i zde se musí dávat moc velký pozor na to, jak s věcmi manipulujete. Jde nejen o bezpečnost stěhovaného vybavení, ale hlavně i o vaše zdraví a zdraví vašich spolupracovníků.

Létající stěhovák v akci…

To nejde popsat slovy, to zkrátka musíte vidět. Podle video to vypadá, že vše dopadlo dobře. Pokud tedy budete něco stěhovat resp. vykládat z nákladního vozidla vy, dejte si na podobnou situaci moc velký pozor. My ze Stěhování bez dřiny dbáme na bezpečnost práce a průpravu, takže podobné chyby rozhodně neděláme. Víme, že se nevyplácí…

Napsat komentář