Úklidová firma LUMISERVICE

Čistota a úklid v domácnosti nebo kanceláři do jisté míry vypovídají o charakteru člověka, který v prostorách pobývá. Nenechte se zahanbit a dokažte svým kolegům, sousedům a známým, že u Vás je vždy uklizeno. Navíc tomu nemusíte obětovat dlouhé hodiny úmorné práce, stačí se obrátit na společnosti LUMISEVICE Praha, která úklid provede za Vás. Nikdy to nebylo snadnější!

Vyjma klasických úklidových prací se úklidová firma LUMISERVICE Praha zabývá také dalšími činnostmi s čistotou budov spojenými. Nabízí například jednorázové i pravidelné čištění koberců, čalouněných nábytků či sedacích souprav. Čištění koberců může probíhat jak suchou, tak i vlhkou formou, vždy v závislosti na individuálním přání klienta.

Další službou úklidové firmy je údržba zahrad, která zahrnuje sekání travních porostů, výsadbu stromků a okrasných rostlin či péči o ně. Abyste se ve svém domě cítili opravdu bezpečně a pohodlně, můžete využít také komplexní služby DDD, jež obsahuje deratizaci, dezinsekci a dezinfekci. Jedná se likvidaci případných škůdců, kteří by mohli narušit hladký chod budovy.

Úklidová firma LUMISERVICE Praha myslí opravdu na vše, takže v jejím personálu najdeme i odborníky na výškové práce, kteří myjí okna či odstraňují sníh a rampouchy v těžce dostupných místech. Aby byly služby péče o budovu opravdu komplexní, je možné si najmou také ostrahu objektů.

Lumír Němec
Zeyerova alej 20
Praha 162 00
Tel.: +420 739 645 682
Email: l.nemec@lumiservice.cz

Napsat komentář