Úspěšný vstup do roku 2021

Koronavirový rok 2020 je za námi. Začátek nového roku 2021 zatím nenasvědčuje nějaké zlepšení. Dle odborníků by mělo přijít v souvislosti s proočkováním populace. Všichni doufáme, že se najde nějaké řešení, které nám umožní vrátit se do normálního způsobu života.

I přes tyto nepříjemnosti bychom vám rádi za celý tým Stěhování bez dřiny popřáli úspěšný start do nového roku a zejména hodně zdraví vám i vašim blízkým.

Naše stěhovací parta je tu pro vás již více než třicet let a i v tomto složitém období děláme vše potřebné, abychom vyhověli zejména vám, našim zákazníkům. Dodržujeme přísná nařízení vlády a jednotlivé zakázky realizujeme dle stanovených hygienických norem.

Na každé stěhování se připravujeme pečlivě

Jsme připraveni vyhovět všem zákazníkům, ať už je to stěhování domácností nebo firem. Vše má svá specifika, ale my svoji práci známe moc dobře a víme, co a jak je třeba připravit pro konkrétní zakázku.

Nerozlišujeme malé a velké akce. Na každé stěhování se připravujeme individuálně a profesionálně, abyste byli spokojení zákazníci, kteří naše služby budou využívat i v budoucnu, případně nás doporučíte svým známým.

Ještě jednou hodně zdraví do nového roku 2021!

Napsat komentář