Krásné vánoční svátky 2020

Už jen 14 dnů a budeme se pomalu chystat na rozbalování dárků. Myslím, že budu mluvit za velkou část populace, když největším dárkem, který bychom mohli dostat, bude to, abychom se co nejdříve vrátili do běžného života, na který jsme byli zvyklí v dřívějších letech.

Rok 2020 bude brán jako koronavirový, který nám změnil život a to ve všech směrech. Asi se nenajde nikdo, komu by to nepřidělalo problémy.

Nebudeme se zamýšlet nad tím, co je a co není pravda. To se zřejmě jentak nedozvíme. Byla a jsou rozhodnutí, která nejsou příliš šťastná, ale nezbývá nám, než je respektovat a věřit, že jsou dělána v dobré víře a není za tím nic jiného, nekalého…

Dárky pod stromeček

Čechy se ponořily do světa online nakupování. Z důvodů vládních opatření byly prodejny po většinu času uzavřené, takže nezbývalo, než využít nákupů v eshopech. Ale i to má svá úskalí, protože dopravci čelí enormnímu náporu zásilek, takže v některých oblastech dochází ke zdržení, ať už se doručuje domů, nebo třeba na výdejní místa. Která jsou zase omezena počtem přijatých zásilek a dokud si je před vámi nikdo nevyzvedne, nebo se nevrátí, tak tam nový balíček dorazit ani nemůže.

Nic zkrátka není jednoduché. Berme to ale vše pokud možno s nadhledem, kterého je nyní opravdu dost potřeba. Pokud máte možnost, pak každý den vyražte mimo hlavní ulice města a projděte se na čerstvém vzduchu. Je to cesta k očištění těla i duše, abychom toto složité období zvládli.

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků v roce 2020 a hlavně hodně zdraví do nového roku 2021!

Napsat komentář