Ve vedrech to nechte na nás

Českou republiku zastihly vysoké letní teploty. Lékaři radí, aby se lidé vyhýbali náročnějším pracem, zejména ti starší, nebo kterým podobné počasí nedělá dobře. Myslete na to a některé záležitosti raději opravdu vynechte, nebo svěřte těm, kteří na to jsou připraveni.

Nezklameme vás

Firma Stěhování bez dřiny je partou silných chlapů, kteří jsou na podobné podmínky fyzicky připraveni, případně se tomu upraví konkrétní stěhovací parta, aby se zajistila i bezpečnost pracovníků. Každopádně o vaši stěhovací akci se postaráme, ať už je sníh, nebo teploty přes třicet stupňů. Je to zkrátka naše práce a jestliže jste nám dali vaši důvěru, tak uděláme maximum pro to, abychom ji nezklamali.

Odpovídající stěhovací vybavení

Když si na danou akci zařídíte vhodné vybavení, tak i na oko těžká dřina nemusí znamenat až tak velkou fyzickou zátěž jako by to dělal člověk, který se v oboru nepohybuje a na přenos nábytku a dalších věcí by nepoužíval vhodné stěhovací vybavení. To je jeden z rozdílů mezi stěhováním profesionální firmou a tím, když si vše řešíte sami. Nemáte přecijen takové vybavení a často můžete volit postupy, které nejsou vhodné pro vaše zdraví či bezpečnost stěhovaných věcí.

Jsme tu pro vás

Jestli není lepší si objednat stěhováky a užívat si horké dny spíše na koupališti, doma u bazénu, nebo někde v klidu a stínu, zatímco se těžká práce „dělá sama“. Co na to říkáte? Líbilo by se vám to takto? Pak nás neváhejte kontaktovat na www.stehovanibezdriny.cz.

Napsat komentář