Velké díky za zajištění stěhovací akce

Roky nezastavíte… V mládí jsem si často říkal, že všechno zvládnu sám, proč bych měl někomu říkat o pomoc. Jenže léta ubíhají a sil už není tolik, co dřív. Zároveň na některé věci člověk nahlíží trošku jinak. Ale k věci. Život mi nachystal nucenou změnu a já najednou stál před rozhodnutím, zda měnit adresu svého bydliště, nebo ne. Po pečlivém rozhodování jsme se přiklonil k tomu, že do toho půjdu.

No ale ono to tím samozřejmě nekončí. Za ty roky máte nastřádaných spoustu věcí a co teď s nimi. Budu stěhovat všechno, nebo se něčeho zbavím? A hlavně, jak celou akci zajistím. Jak jsem již uváděl na začátku, ve dvaceti bych si řekl, že vezmu pár kámošů, seženeme auto a je to hotové… No tak to už teď moc v úvahu nepřicházelo. Proč si ničit záda a tahat se s těžkými věcmi, když si na vše můžete objednat profesionální firmu.

V tom jsem si byl ihned jistý. Nicméně nechtěl jsem svěřit stěhování kdekomu a pečlivě vybíral, jakou firmu oslovím. V prvé řadě jsem se ptal mezi známými, zda nemají s někým dobré zkušenosti a doporučili mi ho. Pár tipů jsem dostal. Firmy oslovil a vítěz byl na světě. Jen pro upřesnění, neřešil jsem výběr tak, že vezmu nejlevnější nabídku. Pro mne bylo rozhodující, jakým stylem firma vystupovala, jak rychle reagovala, co nabízela za služby.

V tomto směru vyhrála parta ze Stěhování bez dřiny. Na nic si nehrají a jednají s vámi na rovinu. Dopředu víte, co bude potřeba, jak bude akce probíhat, kolik lidí přijede a hlavně vám vyhoví ve spoustě věcí, aby vaše stěhování bylo pohodové a nepřineslo vám vrásky na čele.

Zpětně musím uznat, že vše proběhlo přesně, jak jsme se domluvili. A toho si v dnešní době cením nejvíc. Že se stále najdou lidé, kde se dodrží to, co se domluví a nemusí to být nutně psané černé na bílém.

Ještě jednou díky a posílám velké pozdravy do firmy Stěhování bez dřiny. Svým známým budu určitě doporučovat.

Napsat komentář