Kompletní servis pro stěhování firem

Domácnosti, ale i firmy. V obou případech nastanou situace, které znamenají změnu působiště resp. bydliště. Stěhovací firmy jsou připraveny poskytnout potřebný servis nejen pro domácnosti, ale i pro firemní klientelu. Chcete profesionály? Zkuste firmu Stěhování bez dřiny.

Využijte možnosti zajištění komplexních stěhovacích služeb pro firmy. Kdy se mohou hodit? Například ve chvíli, kdy měníte sídlo společnosti. Nebo když stěhujete své kanceláře do nových prostor. Stěhováci pomohou i v případě stěhování skladů, dílen, výrobních prostor…

Nabídka na míru

Termín – důležitý prvek při plánování firemního stěhování. Vše je potřeba zajistit tak, aby chod firmy nebyl nějak závažně omezen. Proto jsme tu my ze Stěhování bez dřiny. Společně si stanovíme takový termín, který vám bude vyhovovat. V případě potřeby jsme schopni zajistit stěhování o víkendu, nebo ve večerních hodinách.

Neváhejte nás kontaktovat a nechte si nacenit vaši stěhovací akci. Naším cílem je mít dalšího spokojeného zákazníka do naší „stěhovací rodiny“. Nejsme pouze sběratelé počtu zakázek, aniž by záleželo na kvalitě odvedené práce. Naopak ceníme si stálých zákazníků a děláme vše proto, abychom jejich důvěru nezklamali.

Váš tým ze Stěhování bez dřiny

Napsat komentář