Video ze stěhování muzea v Hořicích

Informaci o stěhování Městského muzea v Hořicích jsme na tomto portále uveřejňovali již v březnu tohoto roku. Čas nějak utíkal, ale nebojte nezapomněli jsme, že jsme slibovali i video z tého větší stěhovací akce. Měli jsme to v plánu dříve, ale z pracovních důvodů se to trochu pozdrželo, přecijen pro nás bylo důležité, abych včas a řádně dokončili ostatní akce, takže na tvorbu videa zbýval už jen čas po práci. Snad se čekání vyplatilo…

Neskrýváme se před vámi

Proč tato videa děláme? Cílem rozhodně není nějaké chlubení se, ale spíše vám chceme ukázat, že jsme opravdová firma, která má vlastní pracovníky a vlastní vybavení. V některých případech se můžete setkat s tím, že na stránkách stěhováků jsou podobná videa, ale ve skutečnosti k vám dorazí někdo úplně jiný. Nejsme žádní herci, video je vždy se skutečné stěhovací akce, tak jak probíhala resp. její ukázky. Možná nám někde ulítne nějaké ostřejší slovo, ale to už někdy k naší práci zkrátka patří, tak se za to dopředu omlouváme.

Objednejte si firmu Stěhování bez dřiny

Každopádně pracovníky, kteří jsou na videu zachyceni, můžete využít i pro vaší stěhovací akci. Co je k tomu potřeba? Nic složitého, stačí nás poptat na našich stránkách a my vám připravíme cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení a stanovení termínu stěhovací akce se na ně můžete těšit a věřte, že i oni se těší na vás a udělají vše, pro vaši spokojenost.

Samozřejmě, že nestěhujeme pouze muzea. Zajistíme pro vás jakoukoliv akci, ať už se jedná o bytovou jednotku, rodinný dům, sklad, kancelář, nebo třeba i zámek. Pro nás je vše výzva a ničeho se nebojíme. Každý problém má své řešení.

Ukázka naší práce

My se před nikým schovávat nechceme. Na našich ukázkách jsou vidět pracovníci, kteří dorazí i na vaši stěhovací akci. I u vás odvedou maximum, abyste byli spokojení. Stejně tomu je i v případě videozáznamu ze stěhování v Hořicích.

Napsat komentář