Vy poptáte, my zrealizujeme

Každý máme svoji práci, své řemeslo, zkrátka každý umíme něco jiného. Aniž bychom se chtěli někoho dotknout, tak i stěhování má svá pravidla a specifika, takže není pro každého. I když si lidé myslí, že na tom nic není. Opak je ale pravdou…

Nevhodně řešené postupy při stěhování mají za následek zdravotní problémy, případně poškození věcí, které stěhujete.

Když si objednáte stěhovací služby od ověřené firmy, tak se těchto rizik zbavíte. A my ze Stěhování bez dřiny moc dobře víme, jak postupovat. Některé akce vyžadují individuální přístup. Na vše jsme připraveni a poradíme si. O tom svědčí i naše široké portfólium zákazníků.

Naše slovo platí

Nebojte se nás oslovit. Doladíme spolu detaily, připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci a pokud si „plácneme“, tak splníme vše, na čem jsme se dopředu domluvili. Ctíme heslo, že zákazník je na prvním místě. U nás se vám určitě nestane, že bychom v den akce nepřijeli.

Možná, že i přes naše předchozí slova, se rozhodnete pro stěhování svépomocí. Určitě je to varianta, která není neobvyklá, ale pokuste se myslet na možná rizika a zajistěte si potřebný počet pomocníků, kteří budou dávat pozor nejen na vaše vybavení, ale i na své zdraví. Jistě byste nechtěli, aby se v rámci vaší stěhovací akce přihodilo nějaké zranění.

Napsat komentář