Bezpečný převoz vybavení

U stěhování je třeba se zaměřit na všechny detaily. Díky tomu je možné eliminovat rizika. Určitě nechcete, aby se poškodil nějaký kousek nábytku, rozbila televize, nebo oblíbený set nádobí atp. Kdy je třeba dbát na bezpečnost stěhovaného vybavení?

Mnozí by si třeba mysleli, že je to hlavně při ruční manipulaci. Tedy ve chvíli, kdy si nábytek vezmou pracovníci stěhovací firmy do svých rukou. To je samozřejmě pravda, ale tím to nekončí. Bezpečí je třeba zajistit i při převozu v nákladním vozidle. Právě tam by mohlo dojít k nežádoucímu poškození, pokud tuto fázi podceníte.

Každá věc, která se stěhuje se musí vyhodnotit, do jakého obalového materiálu se připraví k převozu a manipulaci. Ve vozidle se pak navíc musí tyto „dílky“ vyskládat tak, aby nedošlo k jejich samovolnému pohybu a tím pádem nárazům, které by mohly vést k poškození.

Promyšlená akce do posledního puntíku

Nám ze Stěhování bez dřiny záleží na tom, jak svoji práci odvedeme. Proto se každé zakázce věnujeme s maximální péči a rozhodně nic nepodceníme.

S námi se budete stěhovat nejen bez dřiny, ale i bez stresu a obavy o svůj majetek.

Lidé se podobných akcí bojí, třeba i díky zkušenostem s kurýry balíkových a paletových zásilek, kde se bohužel najdou jedinci, kterým je zcela jedno, v jakém stavu zásilku doručí. A to je rozhodně špatně.

Stěhovací parta má dlouholeté zkušenosti. Díky nim se každoročně rozrůstá spokojená „rodina“ našich zákazníků.

Vše dobré přejí kluci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář