Vyklízení včetně likvidace

Z názvu firmy Stěhování bez dřiny je patrné hlavní zaměření. Nicméně se stěhováním souvisí i další služby. Dnes se podíváme právě do této části portfolia naší firmy. Řeč bude o vyklízení. I zde nabízíme profesionální služby, kdy pro vás zajistíme vše potřebné, jak se říká od A po Z.

Vyklízením objektu to nekončí

Může to být starý byt, sklad, kancelář, půda, sklep… V něm věci, které víte, že už nebudete potřebovat a chcete se všeho zbavit, abyste mohli daný objekt využít pro další potřeby – pronájem, prodej atp.

V tomto případě je dobré se obrátit na odbornou firmu, která pro vás zajistí vše potřebné na základě předchozí domluvy. Jasně se určí, co je třeba vyklidit, co a jak zlikvidovat a zda se mají prostory po vyklizení rovněž uklidit, aby bylo možné je prakticky ihned využít pro nové možnosti.

To vše jsme schopni pro vás zajistit s naším pracovním týmem. Kromě potřebných vozidel obstaráme kontejner, převoz k likvidaci do k tomu určené provozovny, nejčastěji skládky, která takový odpad přijímá. Jak již bylo zmíněno, pokud to objednatel vyžaduje, pak celý vyklizený objekt zároveň i uklidíme.

Vždy je naší snahou vyjít vstříc vám, našim zákazníkům.

Vyzkoušejte naši stěhovací/vyklízecí firmu i v této oblasti, uvidíte, že budete maximálně spokojeni

Napsat komentář