Hurá na stavbu

Letošní zima nebyla ideální zejména pro milovníky zimních sportů, na druhou stranu poměrně vyhovovala stavebníkům. Ti, co s podobným průběhem nepočítali a dokončovací akce ponechávali až na příchod jara by měli zbystřit. Poslední vývoj počasí naznačuje, že se již zima nejspíše nevrátí a bude možné co nejdříve dokončit či pokračovat ve stavebních pracech.

Samozřejmě, že cílem je pak to, abyste byli co nejdříve v novém domě, bytě, chalupě… Z našich zkušeností a je to logické, chce většina těch, kteří řeší nové bydlení, naplánovat stěhování tak, aby do začátku velkých prázdnin byli v novém a mohli si užívat letní období v klidu a ne stresem z toho, že se něco nestíhá, nebo plánováním stěhovací akce.

Myslete na stěhování včas

Možná se vám to zdá brzo, ale určitě je na místě řešit i tu finální fázi – tedy stěhování a to výběrem firmy, která pro vás vše zajistí. Stěhování svépomocí je samozřejmě také možnost, ale ne vždy máte okolo sebe spolehlivé osoby, kteří vám na předem slíbenou akci dorazí. Rovněž je problém ve vybavení a postupu při manipulaci s nábytkem. Určitě nechcete, aby se poškodil jak nábytek, tak i nové dveře, omítky, zábradlí atp.

Stěhováci si se vším poradí, na každou akci se zvolí konkrétní pracovní skupina, aby vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Použijí se odpovídající obalové materiály pro ochranu stěhovaného vybavení i prostor, kde se bude stěhovat.

Vám zbude čas na jiné záležitosti, určitě příjemnější. A co je důležité, budete stěhovat bez dřiny a stresu.

Jsme tu pro vás, vaše do práce nadšená pracovní skupina ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář