Z bytovky do bytovky

Akci kulový blesk určitě znáte ze stejnojmenného filmu. Nás nečekala až tak složitá akce výměny několika různých rodin, ale i tak jsme z toho měli velké obavy. Nejsme úplně velká rodina a i když nám část říkala, že nám s přestěhováním pomůžou, úplně jistí jsme si tím nebyli…

Samozřejmě je hezké, když si rodina takto pomůže, ale zrovna u stěhování je to často hodně komplikované. Najít vhodný termín pro všechny a to ve chvíli, kdy vás tlačí nutnost opustit stávající byt… No není to nic snadného. Navíc si říkáte, co kdyby se někomu z nich něco stalo. Mají své starosti a nemůžou si dovolit „marodit“.

Kdo hledá, ten najde

Využili jsme tedy sílu internetu a dohledali si několik stěhovacích firem z naší lokality. Přiznáme se, že jsme jich oslovili víc a čekali, jak se k tomu kdo postaví. Přibližně do týdne jsme měli s výběrem jasno. Nejvíce nás oslovila firma Stěhování bez dřiny. A jaký k tomu byl důvod? Už samotné stránky na nás působí lidsky a hlavně důvěryhodně. Za nic se neskrývají, není to takové to moderní „haló“ ve stylu my jsme ti nejlepší a samé fotografie nereálných pracovníků… A když se k tomu přidal i velmi přátelský přístup při telefonické rozpravě – měli jsme jasno.

Přidáváme se k spokojeným zákazníkům

Důvěra se nám vyplatila. Musíme pracovnímu týmu stěhovací firmy opravdu moc poděkovat. Vše bylo, jak jsme se domluvili. Termín, pracovníci, vozidlo i cena za danou akci. Když by to ve všech případech bylo stejně, to bychom se měli o moc lépe. Je vidět, že alespoň někde zůstalo pravidlo, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Samozřejmě toho asi nelze docílit vždy, přecijen některým lidem se vyhovět nedá, ale to není náš případ.

Pánové, alespoň touto cestou vám děkujeme za pohodové přestěhování do nové bytové jednotky. Pro nás to je snad již poslední stěhování, ale pokud by se v rodině něco objevilo, naše volba je jasná – Stěhování bez dřiny. Název sedí do posledního puntíku 😉

Napsat komentář