Zajímavý způsob stěhování gauče

Lidé se odpradávna snaží vše obejít tak, aby je to stálo co nejméně úsilí. Ne každý pokus je však úspěšný. Nedávno jsme na internetu objevili video, ve kterém je zachycena dvojice mladíků, kteří si chtěli usnadnit stěhování nábytku, konkrétně gauče. Zkrátka nechtělo se jim asi moc vynaložit fyzické síly. Co je napadlo? Vzali dvě křesílka s kolečky, na která si sedli, gauč si položili na stehna a přidržovali jej, přičemž současně šoupali nohama tak, aby se křesílka pohybovala požadovaným směrem.

No zní to zajímavě, ale výsledek se dal tak nějak očekávat. Přecijen jsou ve stěhování dané postupy, které nejde jentak obejít. Ano, existují různé stroje jako schodišťový robot atp., které usnadní stěhování těžkých předmětů, ale klasika a přenášení v rukách zkrátka stále převládá. Ti, kteří mají vhodné stěhovací vybavení a umí jej používat, tak svoji práci odvedou správně, aniž by bylo ohroženo jejich zdraví či hrozilo poškození stěhovaného vybavení.

„Líné“ stěhování

Ano, v tomto případě byla lenost dovedena téměř k dokonalosti. Tedy až na to, že tento postup při stěhování gauče nebyl zrovna úspěšný a nelze jej praktikovat na většině běžných míst, kde se k podobné situaci dostanete. Posuďte sami… Pokud by pro stěhování použili vhodné pomůcky a postupy, tak by je to nakonec nestálo o moc víc sil a hlavně by to proběhlo bez problémově.

Napsat komentář