Jak si vybíráte stěhováky?

Dnes trošku netradiční téma článku. Nečekejte návod, jak si vybírat stěhovací firmu. Spíše naopak, zajímá nás, jak postupujete vy. Co je pro vás důležité, co rozhoduje o tom, kterou firmu si nakonec vyberete? Byli bychom rádi za vaši zpětnou vazbu, díky které můžeme sami zapracovat na tom, abychom vám nabídli takové služby, které potřebujete a byli jste vždy spokojeni.

Počet firem, které oslovíte?

Začněme tím, jak sháníte kontakty na stěhovací firmy. Oslovujete své přátele, jaké mají zkušenosti a sbíráte kontakty od nich. Nebo jdete na internet a ve vyhledávačích zkoušíte štěstí, která firma vám na dané dotazy „vypadne“? Zaujme vás konkrétní firma a tu oslovíte a pokud s ní jste spokojení, tak už dál nehledáte. Nebo na to jdete tak, že rovnou napíšete více firmám a čekáte na jejich první odezvu a dle toho si uděláte takové malé výběrové řízení na stěhovací firmu?

Při výběru finálního kandidáta vám nejvíce záleží na tom, jak se prezentuje (webové stránky, reklama…), nebo na částce, za kterou vám akci nabídnou? Případně dle toho, jak s vámi komunikují. Nebo hrají prim ověřené reference?

Ačkoliv jsme říkali, že nebudeme radit, jak postupovat, tak si neodpustíme malé doporučení na závěr. Nezaměřujte se pouze na cenu, často se totiž stává, že prvotně výhodná cena za vaší stěhovací akci se na konci vyšplhá na vyšší částku než u konkurence, která již při první nabídce uvede opravdu konečnou částku. Nespoléhejte ani na to, jaké reference jste o stěhovácích našli na internetu. V dnešní době si může každý napsat co chce. Pokud se vám podaří získat referenci od osoby, které důvěřujete, je to to nejlepší, co vám může pomoci se rozhodnout, jestli vámi vybraná stěhovací firma je tou pravou.

Bohužel to není tak, že se nikdo nespálí. Z vlastních zkušeností víme, že se někteří lidé až na poslední chvíli dozví, jakou firmu si to vlastně vybrali a v nejhorších případech jim na smluvený termín vůbec nedorazí, nebo se po skončení akce vybarví s částkou, která neodpovídá tomu, co vám bylo slíbeno při prvotních jednáních.

My ze Stěhování bez dřiny chceme být vůči vám vždy upřímní a proto už na počátku stanovíme odhad ceny k poptávané akci v takové podobě, kterou neměníme, abyste dopředu jasně věděli, jaké náklady budou se stěhováním spojeny.

Napsat komentář