Akce, na které rádi vzpomínáme

Stěhování je práce, která je sice fyzicky náročná, ale přináší i zajímavé benefity v podobě setkání se zajímavými lidmi. Není to ale jen o lidech. Dostanete se na místa, kde se běžný smrtelník jen tak neocitne. Poznáte spoustu příběhů, veselých, ale i smutných. Na jaké akce rádi vzpomínáme, my ze Stěhování bez dřiny?

Když máš v chalupě orchestrion…

Ano, díky naší stěhovací činnosti jsem se dostali například ke stěhování orchestrionu. Jednalo se o nástroj pana Laštovičky, který měl být původně využit při natáčení slavného seriálu Chalupáři. Nakonec byl ale vybrán jiný. Nicméně i tento nástroj má svůj zajímavý příběh a zejména kouzlo.

Bylo úžasné vidět něco takového na vlastní oči. Při stěhování jsme postupovali velmi pečlivě, aby nedošlo k žádnému poškození. Jsme parta stěhováků, která dělá svoje řemeslo na maximum a hlavně zodpovědně. Nejdeme do ničeho bezhlavě. Vše se dopředu promyslí, abychom eliminovali možná rizika. Jde nám o spokojenost našich zákazníků. Proto preferujeme individuální přístup a jsme rádi, že si toho naši partneři a zákazníci cení a rádi se k nám vrací, pokud potřebují opět využít stěhovacích služeb.

Stěhování starožitností, hradů, zámků, archivů… nebojíme se žádné výzvy. Oslovte naše pracovníky a my vám rádi připravíme kompletní nabídku.

S pozdravem tým ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář