Výhody stěhování přes odborníky

Je to stále stejný „příběh“. Čeká nás změna bydliště – nový dům, byt… Důvody jsou vždy samozřejmě různé – práce, životní partner, škola… Ale jedno je společné. Co konkrétně? Rozhodnutí, jestli si stěhování zajistíme sami, nebo oslovíme profesionální stěhovací firmu.

Myslete i na rizika

Řešení na vlastní pěst se může zdát zpočátku velmi výhodné po ekonomické stránce, ale má to několik háčků. Pokud máte vlastní velké vozidlo, partu zdatných jedinců, kteří vše udělají za dobré slovo, pak je to samozřejmě varianta, kde už je jediným rizikem poškození stěhovaného vybavení, případně zdravotní rizika. Nikomu nic zlého nepřejeme, ale jsou to věci, které je třeba brát při rozhodování v potaz.

V případě, že oslovíte stěhovací firmu (samozřejmě je dobré si ji trošku ověřit), pak máte zajištěnu stěhovací partu včetně vozidla. Veškerá fyzická námaha odpadá. Stěhováci mají potřebné vybavení pro zajištění maximální bezpečnosti a vědí, co a jak nosit, případně, kde je třeba pomoc jiných nástrojů.

Na vás pak nebude takový tlak, jestli všichni dorazí, jestli seženete auto a nebudete se strachovat, aby se někomu něco nestalo.

U rozhodování je také podstatné, jaký rozsah akce to je. Je rozdíl stěhovat dvě tři menší skříně, nebo celý byt, případně rodinný dům.

Máme pro vás řešení

Nechte vše na odborníky. Stěhování bez dřiny nabízí své služby již dlouhou řadu let. Máme mnoho spokojených zákazníků – staňte si jedním z nich i vy.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Nabízíme individuální a lidský přístup.

Vaši stěhováci.

Napsat komentář