Bezkontaktní automyčky

Potřebujete perfektně čisté auto, za málo peněz a bez škrábanců? Potřebujete si nechat vyčistit auto brzy z rána, pozdě v noci, nebo během třeskuté zimy? Zapomeňte na klasické kartáčové myčky aut, které můžou poškrábat a znehodnotit karoserii vašeho automobilu. Využijte moderní bezkontaktní automyčky, které jsou speciálně navržené tak, abyste se při čištění auta nemuseli ani dotknout a přesto bylo po umytí jako nové. Umožňují navíc bezhotovostní platbu kartou, což je jedna z výhod, kterou moderní bezkontaktní myčky nabízejí.

Jestliže váháte, proč byste měli vyzkoušet zrovna technologii bezkontaktního mytí, měli byste vědět, že bezkontaktní automyčky používají při mytí vysoký tlak vody obohacené o speciální mikroprášek. Nedochází tak k poškozování laku, jako při mytí aut v kartáčových myčkách. Ucelená technologie bezkontaktního mytí zaručuje od prvního oplachu odstranění hrubých nečistot až po konečný oplach, který je prováděn s pomocí demineralizované vody. Výsledkem je pak čistá a lesklá karoserie vozu. Nevěříte-li slovům, vyzkoušejte si bezkontaktní mytí automobilu na vlastní kůži. Není snadnějšího mytí automobilu. A výsledek rozhodně předčí vaše očekávání. Věřte, že již nikdy nebudete chtít váš automobil umývat jiným způsobem.

Chcete-li se o této moderní technologii dozvědět ještě více, neváhejte a navštivte stránky bkfcarwash.cz, které patří společnosti BKF Carwash, společnosti, jejíž přední odborníci neustále vyvíjí nové a nové technologie čištění automobilů. Na stránkách mimo jiné také zjistíte, co můžete udělat pro to, abyste si podobnou myčku mohli pořídit a začít podnikat v oboru, který je vám možná bližší, než si myslíte. Vypracování podnikatelského plánu je samozřejmostí, stejně jako pomoc s hledáním vhodné lokality. Bezkontaktní automyčky mají před sebou zdárnou budoucnost.

Napsat komentář