Stěhování bez dřiny ve škole

V minulém článku jsme vám přislíbili video ze stěhovací akce, kde firma Stěhování bez dřiny zajišťovala kompletní stěhování Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové. Jednalo se o stěhování objektu o rozloze cca 10.000 m2. Co slíbíme, to splníme. V dnešním článku resp. na jeho konci, si budete moci prohlédnout alespoň částečně některé fáze ze stěhování této školy.

Možná jste si řekli, když jste viděli nadpis dnešního článku, že jsme se vydali cestou dalšího vzdělávání. Nás učí praxe, takže nebudeme popisovat naše zážitky ze školních lavic, ale spíše se chceme pobavit o tom, jaké stěhovací akce jsme schopni bez problémů zajistit. Příkladem je právě stěhování Obchodní akademie v Hradci Králové. Jednalo se o velkou vícedenní stěhovací akci, kde bylo třeba mít vše pečlivě připraveno a to na každý stěhovací den.

Stěhování bylo velkým zážitkem

Bylo nám velkou ctí, že jsme se mohli podílat na takto výjimečném projektu. Běhěm stěhování v Hradci Králové jsme poznali krásy nejen v místě nakládky, ale i vykládky – tedy v nově zrekonstruovaných prostorách Ústavu hluchoněmých na Pospíšilově třídě rovněž v Hradci Králové. Tímto chceme poděkovat i zástupcům školy za příjemnou spolupráci, díky které proběhla stěhovací akce přesně podle plánu a ku spokojenosti všech stran.

Stěhování školy v praxi

Lavice, skříně, kopírky, počítače atd., to vše bylo třeba v pořádku naložit a přestěhovat na místo určení. Malá ochutnávka, jak tato stěhovací akce v Hradci Králové probíhala je zde:

Napsat komentář