Pivot, pivot, pivot…

Název dnešního článku asi nebude nikomu nic moc připomínat. Tedy pokud nejste opravdovými fanoušky seriálu Přátelé a nedopřáváte si jednotlivé díly v originálním znění. Právě tato slova „Pivot, pivot, pivot…“ totiž použil Ross, kdy stěhovali s Rachel a Chandlerem nový gauč po schodech. Tak, nyní jsme přiblížili, o čem bude dnes řeč. Zkrátka, chtěli jsme po čase zase trošku oživit sekci Zábava, ale i tak zůstat v naší stěhovací tématice. Jak stěhování probíhalo? To se dozvíte v další části a ve videu, které je přiloženo na konci článku.

Příprava na stěhování

V tomto směru chválíme. Ross si připravil plán, jak bude celá stěhovací akce připravit. Tento plán pak představil svým přátelům – Rachel a Chandlerovi, kteří se stěhování také zúčastnili. Úkol je jasný. Máme tu nový gauč a schody, po kterých je třeba jej dostat nahoru. Zdánlivě snadná záležitost, která dle plánu nemůže mít žádnou trhlinku. Ale…

Už při prvních krůčcích do schodů, je zřejmé, že se diváci pobaví. Nedostatek místa a zkušeností se stěhováním udělají své, a tak se můžete těšit na celou řadu vtipných okamžiků a hlášek, které doprovází tuto zábavnou stěhovací akci.

Ross vůdcem stěhováků?

Ross se, jak jinak, označil za vůdce celé stěhovací party. Jak je vidět později, nebyl to ideální nápad a i Chandler a Rachel brzy poznali, že v této oblasti to není to pravé ořechové. Rossovi pokyny (pivot – točit) vzaly za své a přátelé se dostali do problémů. Gauč zůstal zaseklý na jednom místě a nejen gauč, ale i Chandler…

Ano, je to samozřejmě přihrané, ale myslím, že když by si lidé (a že to často i dělají, když se podíváme na videa na youtube) brali s sebou na stěhovací akce, kde to zkoušejí bez pomoci profesionální stěhovací firmy, kameru, že se podobných ne-li vtipnějších scének objeví celá řada.

Přátelé stěhují gauč…

Na počátku plánování, pak hurá do stěhovací akce. V tom přece nemůže být žádný háček, nebo snad ano? Stěhování gauče v podání Rosse, Chandlera a Rachel 🙂 Možná by bylo lepší, když by si na to najali stěhováky, ale tady jde zejména o zábavu, takže je nechme, aby si to řešili na vlastní pěst.

Napsat komentář