Bezpečné stěhování na schodech

Když často stěhujete, tak přichází situace, které vyžadují i jinou formu stěhování, nežli vzít věci do ruky a hurá na místo určení. Jedním z praktických případů je stěhování rozměrnějších či těžkých předmětů po úzkých schodech. Tady už se opravdu musí správně vyhodnotit, co je pro danou situaci bezpečné a zda není na místě využít moderní stěhovací techniky.

Pokrok nezastavíš

A že je z čeho vybírat. V minulosti jsme vás již informovali o pianoplanu, což je robot, který je primárně určen pro stěhování pian a klavírů, který dokáže tyto cenné předměty v pohodlí přestěhovat do jakéhokoliv patra. Podobných robůtků a pomůcek na stěhování je více. Pomocné nástroje pro stěhování na schodech se stávají nedínou součástí stěhovacího řemesla. Rozhodně to ale není tak, že by nebylo potřeba součinnosti pracovníků. Ono i s touto technikou to vyžaduje velkou fyzickou zdatnost a obratnost.

Zkrátka doba jde kupředu a ve všech oblastech lidského dění se vymýšlí novinky, které usnadní práci a dokáží zdolat ještě vyšší cíle, než tomu bylo dosud. I my stěhováci sledujeme trendy v naší oblasti a snažíme se dle toho reagovat a nabízet vám zákazníkům to nejlepší, aby bylo vaše stěhované vybavení v maximálním bezpečí.

Ukázka stěhovacího robota

Schodišťový robot má více podob. Pokud vás to zaujalo, tak si můžete najít různá videa, kterých je na internetu hodně. Také se často objevuje pod názvem pianoplan, což je jedna ze značek těchto robotů. Na ukázce níže je vidět jiný typ, trochu na jiném principu.

Napsat komentář