Dokonalá práce s obalovým materiálem

Tak tohle jsme si nemohli nechat pro sebe. Ikdyž se jedná o video konkurenční firmy resp. firmy ze stejné oblasti, ale ze zahraničí, je dobré jej zveřejnit. Jedná se o praktickou ukázku toho, jak se pracuje s obalovým materiálem. Možná to někomu přijde až zbytečné, že se s tím stěhováci moc „piplají“, ale i o tom tato práce je. Vše musí být vyladěno do posledního detailu a i díky tomu pak stěhovací akce dopadne dobře ke spokojenosti všech zúčastněných.

Co je tedy na videu zachyceno? Na počátku je to klasická pohovka, kterou máte doma v obývacím pokoji. Jak s ní ale pracovat ve chvíli, kdy ji potřebujete přestěhovat a nechcete, aby se jakkoliv poničila? Tady přijde na řadu obalový materiál. Stěhovací firmy s ním pracují běžně a moc dobře vědí, co je jak třeba ochránit pro následnou manipulaci a převoz. V tomto případě je použito ochranné fólie, bublinkové fólie, kartonu a lepících pásek. Výsledek je pak takový, že by z něj měl radost i Ježíšek – vypadáto jak vánoční dárek. Už jen ten stromeček s ozdobičkami 🙂

A i toto je příklad toho, jaký může být rozdíl mezi stěhováním svépomocí a stěhováním s využitím profesionální stěhovací firmy. Lidé často neřeší, že by se mělo stěhované vybavení nějak ochránit. U profesionálních stěhováků je to naopak samozřejmost.

Kouzlo s obalovým materiálem

Když byste si pustili video od konce, tak byste možná ani neuhodli, co je v dané krabici obsaženo. Krásná ukázka toho, jakým stylem lze využít obalový materiál, aby vaše stěhované vybavení – v tomto případě pohovka – bylo v maximálním bezpečí, ať už se stěhujete kamkoliv.

Napsat komentář