Tak tohle rozhodně nedělejte!

Když jsme viděli v seznamu „stěhovacích“ videí tento spot, nikdy nás nenapadlo, co na něm vlastně bude zachyceno. Dle názvu jsme očekávali na nějaký zaručený tip, jak zvládnout přestěhovat pohovku – gauč, když na to jste zcela sami. Když postupoval čas videa a viděli jsme v rukou pána pilku, došlo nám, že si pán zkrátka dělá legraci a videem chce hlavně pobavit. Tak jen pozor, aby se někdo neinspiroval. Takto se totiž rozhodně nestěhuje, pokud nejsme v pohádkovém seriálu Pat a Mat.

Single sofa – double sofa 🙂

Řešení, které pán zvolil mu pomohlo pouze k tomu, že místo jedné větší pohovky mu zbyly dvě jednomístná křesílka, ovšem tak trochu osekaná… No, ale jeho domácí mazlíček to třeba ocení. Ne, dost bylo legrace. Hlavním motivem pána nejspíše bylo poukázat na to, že je dobré se obrátit spíše na profesionální stěhovací firmu, která má zkušenosti a odpovídající vybavení, takže si se vším poradí. Zejména v situaci, kdy jste na to sami. Nepropadejte panice, abyste pak nevolili podobné zoufalé řešení. Vše lze nějak udělat. Důležité je, abyse vše řádně a včas naplánovalo. Stěhováci si oblédnou místo nakládky i vykládky a ihned poznají, kde by mohly nastat komplikace a dle toho navrhnou řešení vaší konkrétní stěhovací akce. Řešení, které se obejde bez řezání vašeho nábytku!

Řešte to raději jinak!

Následující video zachycuje situaci, kdy se jeden pán rozhodl přestěhovat svoji pohovku po schodech, a to zcela sám. No jenže problém je v tom, že schody jsou úzké, a tak zapřemýšlel… Ano, předpokládáme (doufáme!), že se jedná o legrační video, které je myšleno z legrace, že za normální situace by to takto nikdo nerealizoval. No zkrátka rozpůlit pohovku jen proto, aby se vám lépe nesla po schodech, není zrovna ideální stěhovací metoda, že…

Napsat komentář