Stěhování do nového domku

Rozhodli jste se jít za svým snem a i ve složité době se pustit do rekonstrukce či stavění nového rodinného domu? Podařilo se vám dojít do finální fáze, kterou je kolaudace? Pak vás čeká ještě poslední krok, kterým je samotné přestěhování. Nepodceňte ho.

Plánovat a plánovat!

Stejně jako jste plánovali stavbu, abyste měli vše rozvržené tak, jak vám vyhovuje. I stěhování není možné odbýt mávnutím ruky, že na tom nic není. Možná si vše budete chtít pořešit svépomocí a na odbornou firmu nehledáte. Je to na zvážení. Plánování je ale potřebné v obou případech.

Co byste neměli opomenout?!

Na co nezapomenout? Co vše se bude stěhovat. Jaký obalový materiál zvolit, aby nedošlo k poškození majetku. Zajistit parkovací místo na nakládce i vykládce. Zároveň i pracovní tým včetně nákladního vozidla. To jsou jen některé z bodů, které jsou potřeba k zajištění hladkého průběhu stěhovací akce.

Rozhodnutí je na vás

Rozhodněte se sami, jestli si přiděláte starosti tím, že budete hledat pomocníky ve svém okolí. Nebo si objednáte firmu, která za vás vše vyřeší. U varianty stěhování přes firmu se poptejte ve svém okolí, koho by vám doporučili. Případně nabízíme naše služby od stěhováků ze Stěhování bez dřiny – napište nám, zavolejte nebo vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Ozveme se vám a pokud budete s nabídkou souhlasit, domluvíme termín a vše potřebné. S námi je to opravdu bez dřiny.

Všem přejeme pohodovou druhou polovinu letních prázdnin a snad se nám opět vrátí lepší počasí 😉

Vaši stěhováci.

Napsat komentář