Cestování s kočkou

Na začátku upřesnění. Nemáme na mysli manželku, přítelkyni či kamarádku. Tyto kočky jsou specifické a každá se ke stěhování staví trochu jinak 😉 My se budeme věnovat domácím mazlíčkům. Důvod? Na internetu jsme objevili video, ve kterém uživatel krásně zachycuje situaci, kdy se musí přestěhovat z místa A do místa B, ale s tím, že má doma i kočky, takže je nutné toto brát v potaz.

Stěhování domácích mazlíčků

Ano i my se v průběhu naší dlouholeté stěhovací činnosti setkáváme s podobnými situacemi, kdy je třeba přestěhovat i domácí mazlíčky. Ke každé akci přistupujeme individuálně, takže s klienty probereme, na co jsou jejich mazlíčci zvyklí, co vyžadují, jaké vybavení pro jejich převoz majitel má k dispozici atp. Zkrátka možné je zajistit vše, jen je třeba se na to dopředu připravit, aby vše proběhlo hladce a bez stresu jak pro majitele, tak pro jejich domácího mazlíčka.

Myslíme, že právě z ukázek, které jsou k vidění na konci článku je vidět, jak moc tyto kočky pro majitele znamenají, že pro ně dělají první poslední. A tak je to správně, pokud se rozhodneme, že budeme mít psa, kočku či cokoliv jiného, pak je třeba s nimi počítat pro všechny případy a myslet na ně, aby se měli dobře, za jakékoliv situace. A stěhování je pro ně samotné mnohem větší stresová situace než pro vás, tak na to myslete.

Jak může vypadat stěhování s kočkami?

Jen připomínáme, že video zachycuje opravdu domácí mazlíčky, pokud by někdo pod pojmem kočka myslel něco jiného 😉

A ještě jedno video od stejných uživatelů, kteří opět formou vlogu zachytili další cestování/stěhování během kterého se přepravují i jejich kočky.

Napsat komentář