Čištění filtrů pevných částic v Hořicích

Problémů s vozidly je celá řada, však to jistě znáte. Někdy na vás blikají kontrolky o sto šest a těžko se vyznat, co tím vaše autíčko myslí. Slyšeli jste již pojem filtr pevných části nebo také DPF filtr? Možná ano, možná ne, ale i to je jeden z problémů, s kterým se může potýkat vaše auto.

V podobných případech je dobré svěřit svoji péči do rukou odborníků, kteří vědí co dělají, mají k tomu odpovídající vybavení a zároveň dokáží poradit, aby se udělala taková oprava, která má smysl a je dlouhodobějšího charakteru. Ono totiž často se setkáváte s tím, že se něco udělá „jentak“, ale zanedlouho to řešíte znovu. To určitě není cesta, kterou se chcete vydat.

Autoservis K&K Team Hořice

Doporučujeme tento servis a to nejen pro zákazníky z Hořic a okolí. U filtrů pevných částic je totiž možné řešit opravu prakticky celorepublikově, protože filtru můžete do servisu poslat i poštou.

Dopřejte vašemu vozu profesionální péči. Čištění filtrů DPF a katalyzátorů od A do Z. Pokud budete chtít, tak v servisu provedou nejen demontáž a zpětnou montáž vyčištěného filtru, ale také diagnostiku.

Čištění DPF filtrů je možné realizovat i na počkání, vše je o domluvě a potřebách zákazníka.

Zajímá vás tato nabídka? Více informací o službě čištění filtrů pevných částic naleznete zde.

Napsat komentář