Těžká životní zkouška

O možné ekonomické krizi se hovořilo již uplynulý rok. Ale asi málokdo z nás čekal, co nakonec přijde. Začínáme si zvykat na život v omezení, vycházení pouze v případě nutnosti a s ochrannými pomůckami. To vše ve spojení s omezením chodu většiny firem, menších i větších. Zejména pro menší firmy a podnikatele je to velmi náročná zkouška.

Obavy z nákazy

Stejně jako jiná řemesla a služby, tak i oblast stěhování je touto situací ovlivněna. Strach z nákazy koronavirem je znát a vzhledem k tomu, jaká nařízení jsou nyní vydávána, tak málokdo řeší stěhování, není-li to opravdu nutné.

Za nás ze Stěhování bez dřiny přejeme všem hodně energie, abyste toto těžké období ve zdraví přežili a pokud možno se z toho následně dostat i po finanční stránce. Výhledy však zatím moc růžové nejsou, nikdo neví, kdy budou opatření zrušena a jaký finální dopad ucítíme nejen po ekonomické stránce, ale i v běžném životě. Je dost možné, že nošení roušek se na delší dobu stane nutností, na kterou si budeme moci zvyknout.

Přejeme hodně zdraví, sil a trpělivosti

Náš národ ale přežil již různá úskalí, tak doufejme, že se úspěšně popere i s touto výzvou, která je zatěžkávací zkouškou pro všechny generace, rodiny i firmy. Obrňte se trpělivostí a některé záležitosti řešte s odstupem a chladnou hlavou, v dnešní době mohou každému z nás „bouchnout“ nervy, ale zpětně bychom toho mohli litovat, zvlášť u nejbližších.

Držte se a věříme v lepší zítřky.

Vaši stěhováci.

Napsat komentář