Co člověka nenapadne…

Jsou věci, které nás překvapí, ale pro jiné to nemusí být nic nového. Nechceme se rozhodně nikoho dotknout, takže to, prosím, neberte osobně. Z našeho pohledu je to úsměvné. Oč běží? Na internetu jsme objevili článek Co všechno lidé stěhují vlakem

Nejedná se o příklady z našich končin, ale ze zahraničí, nicméně je možné, že se podobné situace odehrávají tady. Upřímně řečeno, nevíme, zda je to zde nějak právně ošetřeno, že by za podobné aktivity hrozila pokuta, jak je vidět ve videu. Lidé zkrátka zkouší vymyslet různé způsoby a to nejen v oblasti stěhování. Takže pokud není jiná možnost, nemáte vlastní vozidlo, nechcete si objednávat stěhováky, tak to zkrátka zkouší netradičním způsobem. Jak byste se asi tvářili, když byste jeli ve vlaku či v metru a vedle vás někdo strčil pohovku, ledničku či jiný nadrozměrný náklad? Asi byste se hodně divili, že?

Jak jsme již psali, nevíme, zda je to nějak ošetřené pokutou, ale rozhodně to nedoporučujeme a myslíme si, že povolené to určitě není, už jen z důvodu, že to může být nebezpečné pro všechny cestující.

A hurá do akce

Pokud se vám nechce proklikávat na článek a tam shlédnout video, tak jej nabízíme i zde. Podívejte se sami na dva pokusy tohoto netradičního způsobu stěhování.

Napsat komentář